U-15 Pretkadeti 21/22

pretkadeti kup regija

 

Zaostale U-15 21/22 23.04.2022.

62-81
U-15 Kup regija 21/22 LzP
SD "Đakovo", Đakovo

KK Đakovo — KK Borovo Vukovar

65-59
U-15 Kup regija 21/22 LzP
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Marsonia — KK Borovo Vukovar

57-67
U-15 Kup regija 21/22 LzP
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Marsonia

U-15 Kup regija 21/22 Liga za Prvaka

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek121026-04-287566221322
2KK Marsonia11925-04-280761818920
3KK Borovo Vukovar12845-13-38257359020
4KK Brod11563-32-3658689-3116
5KK Vinkovci12393-30-6652788-13615
6KK Đakovo11382-31-5629823-19414
7KK Požega11292-40-5597728-13113

U-15 Kup Regija 21/22 8-13 mjesto

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće10734-13-271354916417
2KK VROS Darda (VK)8623-13-167145421714
3KK Beli Manastir9543-22-25685115714
4KK Županja9361-32-3483548-6512
5KK Hrvatski Sokol (VK)5411-13-0297245529
6KA Čepin9090-50-4335760-4259

Završni turnir za JPKL 2022.

48-108
Finalni turnir za PKJL 21/22
SD "Đakovo", Đakovo

KK Đakovo — KK Vrijednosnice Osijek

68-76
Finalni turnir za PKJL 21/22
SD "Đakovo", Đakovo

KK Borovo Vukovar — KK Brod

104-63
Finalni turnir za PKJL 21/22
SD "Đakovo", Đakovo

FINALE: KK Vrijednosnice Osijek — KK Brod

U-15 21/22 ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek5502-03-048020627410
2KK Vinkovci7342-11-3334419-8510
3KK VROS Darda (VK)6331-22-1439340999
4KK Požega5231-11-2272362-907
5KK Županja5141-30-1195393-1986

U-15 21/22 BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod6603-03-04143437112
2KK Đakovo6422-12-14173853210
3KA Osijek6241-21-2354376-228
4KK Belišće6060-30-3319400-816

U-15 21/22 CHARLIE

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Beli Manastir (vk)7703-04-051238013214
2KK Borovo Vukovar8623-13-157446810614
3KK Marsonia8442-22-25294933612
4KK Hrvatski Sokol (VK)7251-31-2474448269
5KA Čepin8080-40-4359659-3008