Dječaci 2006+ ISTOK 2018/19

 

Nalozi/Priopćenja

Prvak lige Dječaci 2006+ U-13 skupine ISTOK

KK ”Vrijednosnice Osijek” 

Drugo mjesto :

ŠK ”TIGRIĆI”

 

ALPHA 2006+ 18/19 van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Osječki Sokol 10734-13-259741218517
2KA Hrvatski sokol10643-23-265752313416
3KA Osijek10643-23-2510508216
4KK VROS DARDA10553-22-36055574815
5KK Donji Miholjac 10552-33-26155862915
6KK Ilok10190-51-4227625-39811

BRAVO 2006+ 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek121206-06-098748250524
2ŠK Tigrići12935-14-291152938221
3KK Belišće12935-14-278062515521
4KK Vinkovci12573-32-4691734-4317
5KK Požega12482-42-4567778-21116
6KK Đakovo122102-40-6483877-39414
7KK Borovo Vukovar121111-50-6479873-39413

*Međusobni omjer        KK Belišće – ŠK Tigrići 78:66  +12 za KK Belišće

ŠK Tigrići – KK Belišće 66:39 +27 za ŠK Tigriće

UKUPNO + 15 za ŠK Tigriće koji osvajaju drugo mjesto na tablici.