Dječaci 2006+ ISTOK 2018/19

 

Nalozi/Priopćenja

7. kolo 2006+ Alpha 18/19

0:00
Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19
SD Jug II, Osijek

KK VROS DARDA — KK Donji Miholjac ''ODGOĐENO''

63-7
Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Ilok

48-39
Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19
SD Jug II, Osijek

KA Hrvatski sokol — KK Osječki Sokol

8. kolo 2006+ Bravo 18/19

0:00
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — SLOBODAN

21-80
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Vrijednosnice Osijek

33-68
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Belišće

11:30
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19

ŠK Tigrići — KK Đakovo ''ODGOĐENO''

Zaostala 6. kolo 2006+ 18/19

11:00
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KK Vinkovci - 6. kolo

12:00
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD Jug II, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Belišće "6. kolo"

ALPHA 2006+ 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Hrvatski sokol7523-12-14183576112
2KA Osijek6331-22-1321288339
3KK Donji Miholjac 6331-22-1380367139
4KK VROS DARDA5321-12-13202171038
5KK Osječki Sokol 4312-01-1285186997
6KK Ilok6060-30-3119428-3096

BRAVO 2006+ 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6604-02-042427514912
2KK Vrijednosnice Osijek5502-03-042719423310
3KK Vinkovci6241-21-2322367-458
4ŠK Tigrići4220-12-1266238286
5KK Požega4220-12-1225226-16
6KK Đakovo5050-30-2164391-2275
7KK Borovo Vukovar4040-30-1145282-1374