Dječaci 2006+ ISTOK 2018/19

 

Nalozi/Priopćenja

14.kolo 2006+ 18/19

0:00
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD "Belišće", Belišće

KK Belišće — SLOBODAN

11:30
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
OŠ D. Tadijanović, Slavonski Brod, Naselje Hebrang

ŠK Tigrići — KK Požega

12:00
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD Jug II, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Borovo Vukovar

15:00
Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19
SD OŠ Darda, Darda

KK VROS DARDA — KK Osječki Sokol - '' 3. kolo''

15:30
Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19
SD "Đakovo", Đakovo

KK Đakovo — KK Vinkovci

ALPHA 2006+ 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Hrvatski sokol10643-23-265752313416
2KK Donji Miholjac 10552-33-26155862915
3KK VROS DARDA9543-12-35614738814
4KA Osijek9542-23-2490508-1814
5KK Osječki Sokol 6514-01-146127918211
6KK Ilok8080-40-4158573-4158

BRAVO 2006+ 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće12935-14-278062515521
2KK Vrijednosnice Osijek101005-05-083040842220
3ŠK Tigrići10733-14-271247124117
4KK Vinkovci11563-32-3639667-2816
5KK Požega10462-32-3495576-8114
6KK Borovo Vukovar10191-50-4385741-35611
7KK Đakovo9090-40-5318671-3539