Treća muška liga ISTOK 17/18

 


3.ml   shooter-1

KK BELI MANASTIR  –  PRVAK 3. MUŠKE LIGE ISTOK

Odigranom drugom utakmicom finala 3. MLI istok, KK Beli Manastir – KK Mladost 65 : 65, (ukupno 138 : 132) , temeljem Pravilnika  natjecanju čl. 12, proglašen je prvak 3. MLI.

 

 

3. ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Mladost10824-14-15955177818
2KK Strmac10734-03-35204675317
3KK Našice10643-23-26055307516
4KK Beli Manastir10734-13-26105525816
5KK Valpovo10282-40-4581645-6412
6KK Olimp Inspekt-ing (VK)100100-50-50200-2000

Međusobni omjer KK Beli Manastir – KK Našice je 2:0 (KKBeli Manastir je dobio obe utakmice), tako da je KK Beli Manastir 3., a KK Našice 4. na tablici.

KK ”Olimp Inspekt Ing” je odustao od natjecanja. Sve njihove utakmice se registriraju 20 : 0