Treća muška liga ISTOK 17/18

 


3.ml   shooter-1

Zaostale 3. MLI

16:00
3. muška liga ISTOK
2017/18
SD Beli Manastir, Beli Manastir

KK Beli Manastir — KK Našice

17:00
3. muška liga ISTOK
2017/18
SD Valpovo, Valpovo

KK Valpovo — KK Strmac

3. ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Mladost8713-04-14573837415
2KK Strmac9634-02-34594075215
3KK Beli Manastir9633-13-25314834815
4KK Našice8533-22-14663838313
5KK Valpovo8262-30-3457514-5710
6KK Olimp Inspekt-ing (VK)100100-50-50200-2000

KK ”Olimp Inspekt Ing” je odustao od natjecanja. Sve njihove utakmice se registriraju 20 : 0