MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar25014110980-4861-611693316305628391
2KK Vinkovci24112711473-4254-721589515778117368
3KA Osijek2071198863-4356-4513903118132090326
4KK Vrijednosnice Osijek1951237262-3661-3615492127352757318
5KK Đakovo1856811744-4824-691159213795-2203253
6KK Slavonski Brod 19461481044458-1446-301098487972187252

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci241127114119-988-161589515778117368
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar250141109124-9917-101693316305628391
2KK Vrijednosnice Osijek19512372100-6623-615492127352757318
3KK Belišće138706863-587-1084898339150208
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja71135813-450-1332954849-155484

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar250141109119-9922-101693316305628391
2KK Vrijednosnice Osijek1951237298-6625-615492127352757318
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja71135813-440-1432954849-155484

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene