MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar24414010479-4661-581651915790729384
2KK Vinkovci23812511371-4154-721572315621102363
3KA Osijek2021158761-4354-4413482115131969317
4KK Vrijednosnice Osijek1901216962-3459-3515117123442773311
5KK Slavonski Brod 19461481044458-1446-301098487972187252
6KK Đakovo1816711443-4624-681135513502-2147248

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci238125113117-978-161572315621102363
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar244140104123-9417-101651915790729384
2KK Vrijednosnice Osijek1901216999-6322-615117123442773311
3KK Belišće138706863-587-1084898339150208
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja71135813-450-1332954849-155484

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar244140104118-9422-101651915790729384
2KK Vrijednosnice Osijek1901216997-6324-615117123442773311
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja71135813-440-1432954849-155484

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene