MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975951-2546-341111210193919253
2KK Vinkovci157817648-3233-44104341035084238
3KA Osijek126765040-2136-29853168521679202
4KK Vrijednosnice Osijek106644236-2228-20868574571228170
5KK Slavonski Brod 1946101683338-1130-22757057781792169
6KK Đakovo114447030-2714-4373428651-1309158

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci157817674-647-12104341035084238
2KK Slavonski Brod 1946101683358-2910-4757057781792169
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići54272720-237-4296129115081
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975984-5113-81111210193919253
2KK Vrijednosnice Osijek106644254-3910-3868574571228170
3KK Belišće97534446-377-762746081193150
4KK Osječki Sokol58203818-292-9422141942778
5KK Županja458378-260-1121703264-109453

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975980-5117-81111210193919253
2KK Vrijednosnice Osijek106644252-3912-3868574571228170
3KK Belišće97534443-3610-862746081193150
4KK Beli Manastir96296726-563-1147277266-2539125
5KK Osječki Sokol58203816-294-9422141942778
6KK Županja458378-250-1221703264-109453

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene