MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

76-108
Mlađi Kadeti ''Liga za prvaka''
2016-2017
SD Jug II, Osijek

KK Osječki Sokol — KK Đakovo/ŠK Sedam

75-70
Mlađi Kadeti ''Liga za prvaka''
2016-2017
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Slavonski Brod 1946

81-65
Mlađi Kadeti ''Liga za prvaka''
2016-2017
SD Jug II, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Vinkovci

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Đakovo/ŠK Sedam10915-04-186161424719
2KK Borovo Vukovar10824-14-16435558818
3KK Vrijednosnice Osijek9542-33-1621653-3214
4KK Vinkovci10372-31-4546651-10513
5KK Osječki Sokol10282-30-5618796-17812
6KK Slavonski Brod 19469271-31-4591611-2011

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Đakovo/ŠK Sedam9904-05-068740328418
2KK Vinkovci10644-12-35575381916
3KK Slavonski Brod 194610552-33-25605045615
4ŠK Tigrići10462-32-35675214614
5KK Nova Gradiška9452-32-2468461713
6HKK Vukovar10190-51-497509-41211

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek8713-14-071543428115
2KK Borovo Vukovar7612-14-051628922713
3KK Osječki Sokol8442-22-259946813112
4KK Belišće7251-31-2375538-1639
5KK Županja8080-40-4246722-4768

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek10914-15-088751337419
2KK Borovo Vukovar9813-15-067038128917
3KK Osječki Sokol10552-33-274159614515
4KK Beli Manastir10462-32-3486630-14414
5KK Belišće9271-41-3480658-17811
6KK Županja10191-40-5303789-48611

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene