MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar2301359575-4260-531563814753885365
2KK Vinkovci22512010569-4151-641486614694172345
3KA Osijek1901088257-4051-4212662107241938298
4KK Vrijednosnice Osijek1761126457-3355-3113992114942498288
5KK Slavonski Brod 19461481044458-1446-301098487972187252
6KK Đakovo1756511041-4524-651096713016-2049240

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci225120105112-898-161486614694172345
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar23013595119-8516-101563814753885365
2KK Vrijednosnice Osijek1761126491-5921-513992114942498288
3KK Belišće138706863-587-1084898339150208
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja67105710-440-1330854659-157477

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar23013595114-8521-101563814753885365
2KK Vrijednosnice Osijek1761126489-5923-513992114942498288
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja67105710-430-1430854659-157477

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene