MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar322177145100-6577-802147520987488499
2KK Vinkovci31615715991-5866-1012043920525-86473
3KA Osijek27415711786-5471-6318399160352364431
4KK Vrijednosnice Osijek2541767893-3783-4120259157044555430
5KK Đakovo2519116056-6835-921538918258-2869342
6KK Požega2057413147-5927-721116113397-2236279

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci316157159149-1438-162043920525-86473
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar322177145157-13220-132147520987488499
2KK Vrijednosnice Osijek25417678148-7128-720259157044555430
3KK Belišće171868576-7510-101071210452260257
4KK Županja123329130-742-1761388527-2389155
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar322177145152-13125-142147520987488499
2KK Vrijednosnice Osijek25417678146-7130-720259157044555430
3KK Belišće171868572-7314-121071210452260257
4KK Beli Manastir1595310648-935-13827411430-3156212
5KK Županja123329130-722-1961388527-2389155
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene