MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar26514412182-5462-671765717222435409
2KK Vinkovci25913412575-4559-801694316828115393
3KA Osijek2241279769-4758-5014925128212104351
4KK Vrijednosnice Osijek2111367572-3764-3816688135283160347
5KK Đakovo1956812744-5124-761194914431-2482263
6KK Slavonski Brod 19461481044458-1446-301098487972187252

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci259134125126-1098-161694316828115393
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar265144121127-11017-111765717222435409
2KK Vrijednosnice Osijek21113675112-6924-616688135283160347
3KK Belišće142746866-588-1087828526256216
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja71135813-450-1332954849-155484

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar265144121122-11022-111765717222435409
2KK Vrijednosnice Osijek21113675110-6926-616688135283160347
3KK Belišće142746862-5712-1187828526256216
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja71135813-440-1432954849-155484

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene