MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar346183163102-7581-882271522812-97529
2KK Vinkovci33716916899-6270-1062174321799-56506
3KK Vrijednosnice Osijek27719879103-3895-4122313168815432475
4KA Osijek29816213689-6373-7319537175631974460
5KK Đakovo2679916857-7142-971648519302-2817366
6KK Brod1881177165-3252-3912752109241828305

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci337169168161-1528-162174321799-56506
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar346183163163-15020-132271522812-97529
2KK Vrijednosnice Osijek27719879165-7233-722313168815432475
3KK Belišće182958784-7711-101156710929638277
4KK Županja1363510133-822-1966649467-2803171
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar346183163158-14925-142271522812-97529
2KK Vrijednosnice Osijek27719879163-7235-722313168815432475
3KK Belišće182958780-7515-121156710929638277
4KK Beli Manastir vk1625211047-975-13844711741-3294214
5KK Županja1363510133-802-2166649467-2803171
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene