MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1791067359-3247-411244111712729285
2KK Vinkovci179938655-3438-521197811800178272
3KA Osijek145875846-2641-32965579071748232
4KK Vrijednosnice Osijek131824942-2640-231062188431778213
5KK Slavonski Brod 1946116793745-1234-25854566961849195
6KK Đakovo132508233-3217-50835410025-1671182

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci179938686-717-151197811800178272
2KK Slavonski Brod 1946116793769-3110-6854566961849195
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići60332726-237-43517312239593
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1791067393-6413-91244111712729285
2KK Vrijednosnice Osijek131824966-4616-31062188431778213
3KK Belišće104574750-407-766116347264161
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja549459-330-1224563676-122063

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1791067388-6418-91244111712729285
2KK Vrijednosnice Osijek131824964-4618-31062188431778213
3KK Belišće104574747-3910-866116347264161
4KK Beli Manastir112328029-693-1153458208-2863144
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja549459-320-1324563676-122063

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene