MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar142915147-2044-31101319247884233
2KK Vinkovci142736945-2728-429486946917215
3KA Osijek112654732-2033-27756561361429177
4KK Slavonski Brod 194694643037-1027-20709853001798158
5KK Đakovo104436129-2514-3667817857-1076147
6KK Vrijednosnice Osijek93524129-2123-2075066698808145

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci142736967-576-129486946917215
2KK Slavonski Brod 194694643054-2610-4709853001798158
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići48252318-197-42674251316173
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar142915178-4413-7101319247884233
2KK Vrijednosnice Osijek93524142-3810-375066698808145
3KK Belišće90484242-366-658515696155138
4KK Osječki Sokol55183716-282-940284053-2573
5KK Županja356296-210-818422780-93841

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar142915174-4417-7101319247884233
2KK Vrijednosnice Osijek93524140-3812-375066698808145
3KK Belišće90484239-359-758515696155138
4KK Beli Manastir86295726-493-843126352-2040115
5KK Osječki Sokol55183714-284-940284053-2573
6KK Županja356296-200-918422780-93841

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene