MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar130874346-1841-25935983431016217
2KK Vinkovci132676540-2427-4187588856-98199
3KA Osijek101564526-1930-26670855501158157
4KK Slavonski Brod 194688602835-1025-18670848901818148
5KK Đakovo97415627-2314-3362417307-1066138
6KK Belišće85444126-1718-245493542667129

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci132676561-536-1287588856-98199
2KK Slavonski Brod 194688602851-249-4670848901818148
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići42241818-156-32338207726166
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar130874375-3812-5935983431016217
2KK Belišće85444138-356-65493542667129
3KK Vrijednosnice Osijek83453835-3510-365766111465128
4KK Osječki Sokol55183716-282-940284053-2573
5KK Županja305255-180-715282347-81935

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar130874371-3816-5935983431016217
2KK Belišće85444136-348-75493542667129
3KK Vrijednosnice Osijek83453833-3512-365766111465128
4KK Beli Manastir77265123-433-838295589-1760103
5KK Osječki Sokol55183714-284-940284053-2573
6KK Županja305255-170-815282347-81935

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene