MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057258-3147-411229911579720282
2KK Vinkovci176918553-3438-511177611583193267
3KA Osijek143865745-2541-32949777731724229
4KK Vrijednosnice Osijek128804841-2539-231037786471730208
5KK Slavonski Brod 1946112773544-1133-24824264561786189
6KK Đakovo129498033-3116-4981649769-1605178

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci176918584-707-151177611583193267
2KK Slavonski Brod 1946112773567-3010-5824264561786189
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići60332726-237-43517312239593
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057292-6313-91229911579720282
2KK Vrijednosnice Osijek128804864-4516-31037786471730208
3KK Belišće103564749-407-765386306232159
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja539449-320-1223903591-120162

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057287-6318-91229911579720282
2KK Vrijednosnice Osijek128804862-4518-31037786471730208
3KK Belišće103564746-3910-865386306232159
4KK Beli Manastir110327829-673-1152538049-2796142
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja539449-310-1323903591-120162

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene