MLAĐI KADETI

 

cropped-Pictureksb.png

                 
  MK LZP

6. kolo Mlađi kadeti LZP

Tablica lige za prvaka

tablica LIGA ZA PRVAKA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar29416013490-6070-741963519146489454
2KK Vinkovci28814514382-5363-901872418788-64433
3KK Vrijednosnice Osijek2371607784-3776-4019035149074128397
4KA Osijek24613910775-5264-5516487143492138385
5KK Đakovo2218014149-5931-821369016334-2644301
6KK Slavonski Brod 19461481044458-1446-301098487972187252

Zaostale utakmice

Ml. Kadeti ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vinkovci288145143137-1278-161872418788-64433
2KK Slavonski Brod 19461481044494-3710-71098487972187252
3HKK Vukovar73383534-254-1039994211-212111
4ŠK Tigrići71353628-317-539733790183106
5KK Đakovo/ŠK Sedam2518712-46-31923166326043
6KK Nova Gradiška327254-173-814931935-44239

Ml. Kadeti BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar294160134141-12119-131963519146489454
2KK Vrijednosnice Osijek23716077134-7126-619035149074128397
3KK Belišće156768068-708-1096319516115232
4KK Županja97217619-622-1446176812-2195118
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO - van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar294160134136-12024-141963519146489454
2KK Vrijednosnice Osijek23716077132-7128-619035149074128397
3KK Belišće156768064-6912-1196319516115232
4KK Beli Manastir145479843-854-13740210408-3006192
5KK Županja97217619-612-1546176812-2195118
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386

KK Beli Manastir – van konkurencije

 

Utakmice 9. kola su odgođene