Kadetska liga ISTOK ”Kup Regija” 2018/19

Nalozi/Priopćenja                                                                              Strijelci

4. kolo KKR 18/19

81-52
KKR 2018/19 Van konkurencije
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Beli Manastir

71-56
KKR 2018/19 Van konkurencije
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Borovo Vukovar

62-57
Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19
SD BROD, Slavonski Brod

KK Slavonski Brod 1946 — KK Đakovo

98-71
Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Brod — KK Vrijednosnice Osijek

Kup regija kadeti 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod3302-01-0255174816
2KK Vrijednosnice Osijek3212-00-1271212595
3KK Borovo Vukovar3211-01-1214178365
4KK Slavonski Brod 19464131-20-1223296-735
5KK Đakovo2111-00-1135106293
6KK Vinkovci2020-00-297165-682

KKR 2018/19 van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Đakovo4313-00-13482211277
2KK Vrijednosnice Osijek4312-01-1339279607
3KK Brod3302-01-0255174816
4KA Osijek4221-01-2306243636
5KK Borovo Vukovar4221-01-2270249216
6KK Slavonski Brod 19464131-20-1223296-735
7KK Vinkovci4131-10-2219317-985
8KK Beli Manastir3030-10-2151332-1813

Planirani početak natjecanja 06.10.2018.

Koatizacija 1.200,00 kn