Kadetska liga ISTOK ”Kup Regija” 2018/19

Nalozi/Priopćenja                                                                              Strijelci

Zaostale KKR 18/19 23.03.

11:00
Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19
SD BROD, Slavonski Brod

KK Brod — KK Vinkovci "6. kolo"

18:00
Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Đakovo ''14. kolo''

Kup regija kadeti 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod8804-04-066649816816
2KK Borovo Vukovar9632-24-169955714215
3KK Slavonski Brod 194610553-22-3640735-9515
4KK Vrijednosnice Osijek9543-22-273261112114
5KK Đakovo8171-30-4496604-1089
6KK Vinkovci7161-30-3398562-1648

KKR 2018/19 van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek12844-24-2100577523020
2KK Brod10914-05-183962321619
3KK Borovo Vukovar11743-24-286964622318
4KK Slavonski Brod 194612663-33-3784860-7618
5KA Osijek10735-12-281558123417
6KK Đakovo12483-31-5800805-516
7KK Vinkovci11382-41-4703838-13514
8KK Beli Manastir100100-50-53411028-6879

Planirani početak natjecanja 06.10.2018.

Koatizacija 1.200,00 kn