Kadetska liga ISTOK ”Kup Regija” 2018/19

Nalozi/Priopćenja                                                                              Strijelci

8. kolo KKR 18/19

67-78
KKR 2018/19 Van konkurencije
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Vrijednosnice Osijek

61-39
Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Đakovo

95-58
Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Slavonski Brod 1946

33-115
KKR 2018/19 Van konkurencije
SD Beli Manastir, Beli Manastir

KK Beli Manastir — KK Brod

Kup regija kadeti 18/19

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar6512-03-14713779411
2KK Vrijednosnice Osijek6423-11-153239913310
3KK Brod4402-02-03462361108
4KK Slavonski Brod 19466241-21-2350440-908
5KK Đakovo6151-20-3363446-837
6KK Vinkovci5141-20-2267367-1006

KKR 2018/19 van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar8623-03-264146617514
2KK Vrijednosnice Osijek8623-13-167853314514
3KA Osijek8533-12-264044319713
4KK Brod6512-03-151936115811
5KK Đakovo8353-20-35765611511
6KK Slavonski Brod 19468351-32-2494565-7111
7KK Vinkovci7252-30-2389519-1309
8KK Beli Manastir7070-30-4276765-4897

Planirani početak natjecanja 06.10.2018.

Koatizacija 1.200,00 kn