KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek126765071-395-11853168521679188
2KK Slavonski Brod 1946101683364-264-7757057781792168
3KK Beli Manastir96296722-557-1247277266-2539125
4KK Strmac51331826-87-103285276552084
5KK Mladost3327615-312-32145173840760
6KK Valpovo42152711-174-1024382469-3156
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975980-5117-81111210193919253
2KK Vrijednosnice Osijek106644252-3912-3868574571228170
3KK Belišće97534443-3610-862746081193150
4KK Beli Manastir96296726-563-1147277266-2539125
5KK Osječki Sokol58203816-294-9422141942778
6KK Županja458378-250-1221703264-109453

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: