KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek18610779100-657-1412450104991951279
2KK Slavonski Brod 19461471034494-359-91090187422159249
3KK Beli Manastir128379128-739-1863289283-2955165
4KK Strmac76433336-187-1549554559396119
5KK Mladost4639722-317-43195257761885
6KK Valpovo52213115-196-12318030899172
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing3111209-102-1011061312-20641

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar21512887108-7820-91490414012892343
2KK Vrijednosnice Osijek1651065983-5523-413314108482466271
3KK Belišće131676456-5411-1081508011139198
4KK Beli Manastir128379134-793-1263289283-2955165
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja66105610-420-1430174587-157076

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: