KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek114664861-385-10769262571435166
2KK Slavonski Brod 194695643161-243-7714053731767158
3KK Beli Manastir87295822-477-1143306466-2136116
4KK Strmac44301423-57-92753242333074
5KK Mladost3024614-310-31928156836054
6KK Valpovo3913269-164-1022062259-5351
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar143925175-4417-7102459265980235
2KK Vrijednosnice Osijek93524140-3812-375066698808145
3KK Belišće90484239-359-758515696155138
4KK Beli Manastir87295826-493-943306466-2136116
5KK Osječki Sokol56193715-284-9411540991675
6KK Županja356296-200-918422780-93841

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: