KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek143865780-466-11949777731724215
2KK Slavonski Brod 1946112773571-286-7824264561786188
3KK Beli Manastir110327824-648-1452538049-2796142
4KK Strmac57352228-127-103722317854492
5KK Mladost3832617-315-32577207750070
6KK Valpovo44152911-184-1125522594-4258
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057287-6318-91229911579720282
2KK Vrijednosnice Osijek128804862-4518-31037786471730208
3KK Belišće103564746-3910-865386306232159
4KK Beli Manastir110327829-673-1152538049-2796142
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja539449-310-1323903591-120162

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: