KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek166976990-577-121106693261740249
2KK Slavonski Brod 1946129884180-328-9949175891902216
3KK Beli Manastir117348326-678-1656948546-2852151
4KK Strmac66392732-147-1343203815505105
5KK Mladost4236620-316-32863231055378
6KK Valpovo47173012-195-1127672772-563
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing267195-92-107691039-27032

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1941148094-7120-91348412725759308
2KK Vrijednosnice Osijek148935574-5219-31194098852055241
3KK Belišće113605349-4511-871846957227173
4KK Beli Manastir117348331-723-1156948546-2852151
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja589499-350-1425753923-134867

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: