KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194688602857-213-7670848901818147
2KA Osijek100564452-344-10664054721168142
3KK Beli Manastir76255118-437-837555519-1764101
4KK Strmac39281121-47-72413208632767
5KK Našice3813258-165-919332579-64651
6KK Mladost2822612-310-31764145830650
7KK Valpovo3713249-154-920592094-3549
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar130874371-3816-5935983431016217
2KK Belišće85444136-348-75493542667129
3KK Vrijednosnice Osijek83453833-3512-365766111465128
4KK Beli Manastir76255122-433-837555519-1764101
5KK Osječki Sokol55183714-284-940284053-2573
6KK Županja305255-170-815282347-81935

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: