KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Mladost141227-05-282762919826
2KK Strmac141046-14-379767112624
3KK Valpovo14955-24-390674316322
4KK Beli Manastir14774-33-4864886-2221
5KK Slavonski Brod 194614776-11-66335973620
6KK Našice14685-21-6694815-12120
7KK Olimp Inspekt-ing14593-42-5631731-10018
8KA Osijek140140-70-70280-2800

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar23013595114-8521-101563814753885365
2KK Vrijednosnice Osijek1761126489-5923-513992114942498288
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja67105710-430-1430854659-157477

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: