KK Beli Manastir

KK Beli Manastir STRIJELCI

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek145875881-476-11965579071748218
2KK Slavonski Brod 1946116793773-306-7854566961849194
3KK Beli Manastir112328024-648-1653458208-2863144
4KK Strmac59352428-137-113829333749294
5KK Mladost3933618-315-32661214251972
6KK Valpovo45162911-185-1126172640-2360
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing245193-92-10631931-30028

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1791067388-6418-91244111712729285
2KK Vrijednosnice Osijek131824964-4618-31062188431778213
3KK Belišće104574747-3910-866116347264161
4KK Beli Manastir112328029-693-1153458208-2863144
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja549459-320-1324563676-122063

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB «BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

1. Ime Kluba: KK“BELI MANASTIR“ IZ BELOG MANASTIRA

2. Predsjednik Kluba: Želimir ZAGRAJSKI

3. Tajnik Kluba: Siniša GOLUBIĆ

4. Matični broj Kluba: 2130904

5. OIB: 21223162352

6. Žiro račun Kluba: HR1625000091102172263

7. Adresa Kluba: Školska 3, 31300 Beli Manatsir

8. Telefon: 099/704-6300 (Zagrajski) 099/212-6137 (Golubić)

9. Telefaks:

10. E-mail: kkbelimanastir@gmail.com

11. Web stranica: