Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20

pretkadeti kup regija     

     Nalozi / Priopćenja    Strijelci

U-15 doigravanje 1. krug

10:00
U-15 doigravanje 2020
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Slavonski Brod 1946

11:00
U-15 doigravanje 2020
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Brod

0:00
U-15 doigravanje 2020
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Brod — KA Osijek

0:00
U-15 doigravanje 2020
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Slavonski Brod 1946 — KK Borovo Vukovar

zaostale 29.02.

99-45
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD BROD, Slavonski Brod

KK Brod — KK Vrijednosnice Osijek - ''2. kolo''

86-70
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Belišće '' 13. kolo''

38-83
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD ''Vijuš'' teren 2, Slavonski Brod

KK Vrijednosnice Osijek — KK Brod ''9. kolo''

83-55
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD BROD, Slavonski Brod

KK Slavonski Brod 1946 — KK Đakovo''13 kolo''

20-0
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD "Belišće", Belišće

KK Belišće — KK Rekord Tim 5. kolo

79-63
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Požega ''14. kolo''

20-0
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Brod — KK Požega '' 12. kolo''

60-56
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Vrijednosnice Osijek '' 7. kolo''

80-63
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KK Borovo Vukovar''7. kolo''

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KK Vrijednosnice Osijek ''13. kolo'' ODGOĐENO

Alpha Službeni poredak

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod101005-05-094034060020
2KK Borovo Vukovar10734-13-26956484717
3KK Požega9543-12-360345015314
4KK Vinkovci10463-21-4530760-23014
5KK Vrijednosnice Osijek9362-31-3516644-12812
6KA Čepin100100-50-5394836-44210

Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod111105-06-0102440561922
2KK Borovo Vukovar12845-13-38447608420
3KK Vinkovci12574-21-5663889-22617
4KK Požega10643-13-366049616416
5KK Donji Miholjac10644-22-2644660-1616
6KK Vrijednosnice Osijek11382-41-4633784-15114
7KA Čepin120120-60-6514988-47412

BRAVO Službeni poredak

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 19468713-14-064640024615
2KA Osijek8623-13-170042028014
3KK Belišće8532-23-15164249213
4KK Đakovo8261-31-3488561-7310
5KK Rekord Tim8080-40-4171716-5458

Pretkadeti Kup regija U - 15 BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194611924-25-085057127920
2KA Osijek11743-34-187864723118
3KK Belišće10733-24-166654112517
4KK Đakovo11382-31-5652807-15514
5KK Beli Manastir10371-32-4620683-6313
6KK Rekord Tim9090-50-4201802-6019
7KK VROS II4402-02-03731891848