Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20

pretkadeti kup regija     

     Nalozi / Priopćenja    Strijelci

zaostale 29.02.

12:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD BROD, Slavonski Brod

KK Brod — KK Vrijednosnice Osijek - ''2. kolo''

12:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Belišće '' 13. kolo''

10:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD BROD, Slavonski Brod

KK Slavonski Brod 1946 — KK Đakovo''13 kolo''

11:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD "Belišće", Belišće

KK Belišće — KK Rekord Tim 5. kolo

14:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Požega ''14. kolo''

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Brod — KK Požega '' 12. kolo''

19:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Vrijednosnice Osijek '' 7. kolo''

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KK Borovo Vukovar''7. kolo''

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Jug II, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Brod ''9. kolo''

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KK Vrijednosnice Osijek ''13. kolo''

Alpha Službeni poredak

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod7703-04-073825748114
2KK Borovo Vukovar8623-13-15535054814
3KK Vinkovci9362-21-4470704-23412
4KK Požega6422-12-146028817210
5KA Čepin100100-50-5394836-44210
6KK Vrijednosnice Osijek6332-21-1377402-259

Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10734-13-27026178517
2KK Brod8803-05-082232250016
3KK Vinkovci11473-21-5603833-23015
4KK Donji Miholjac9543-22-2567600-3314
5KK Požega7522-13-151733418312
6KA Čepin120120-60-6514988-47412
7KK Vrijednosnice Osijek7342-31-1434465-3110

BRAVO Službeni poredak

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 19467612-14-056334521813
2KA Osijek7522-13-161435026412
3KK Belišće6421-23-04263388810
4KK Đakovo7251-31-2433478-459
5KK Rekord Tim7070-40-3171696-5257

Pretkadeti Kup regija U - 15 BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194610823-25-076751625118
2KA Osijek10642-34-179257721516
3KK Belišće8622-24-057645512114
4KK Beli Manastir10371-32-4620683-6313
5KK Đakovo10372-31-4597724-12713
6KK VROS II4402-02-03731891848
7KK Rekord Tim8080-50-3201782-5818