Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20

pretkadeti kup regija     

     Nalozi / Priopćenja    Strijelci

4. kolo

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD "Belišće", Belišće

KK Belišće — SLOBODAN

0:00
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — SLOBODAN

116-30
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Brod — KA Čepin

46-57
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD OŠ "A. Harambašić", Donji Miholjac

KK Donji Miholjac — KK Požega

110-32
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD Jug II, Osijek

KK VROS II — KK Đakovo

65-77
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 BRAVO
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Slavonski Brod 1946

75-85
Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA
SD Jug II, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Borovo Vukovar

Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Donji Miholjac4311-12-0261245167
2KK Požega3301-02-0214961186
3KK Borovo Vukovar4221-11-1277287-106
4KK Brod2201-01-0217741434
5KK Vinkovci3121-00-2144214-704
6KA Čepin4040-20-2174355-1814
7KK Vrijednosnice Osijek2020-20-0132148-162

Pretkadeti Kup regija U - 15 BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 19464402-02-03331671668
2KK Belišće3210-12-0213192215
3KK Đakovo4130-21-1215286-715
4KK VROS II2201-01-0212731394
5KA Osijek3120-21-0176236-604
6KK Beli Manastir2020-10-184159-752
7KK Rekord Tim2020-10-152172-1202