Odigran regionalni turnir za djevojčice U-11

Prvaci

ŽKK MURSA OSIJEK

Prvaci U-11 KK Mursa

U finalnoj utakmici, mlade košarkašice Murse iz Osijeka su svladale svoje vršnjakinje iz Županje rezultatom 29:14.

srebreni U-11 KK Županja

za treće mjesto KK Brod je bio bolji od KK Đakova rezultatom 24:8

KK Brod U-11 KK Đakovo U-11

ostali rezultati

za 5-6 mjesto KK Požega – ŽKK Brod na Savi  38:10

KK Požega U-11 ŽKK Brod na Savi U-11 (2)

ZA 7-8 mjesto

KK Vinkovci (VK) – KK Slavonac 25:8

KK Vinkovci U-11  KK Slavonac U-11

3×3 u Slavoniji

130519

Nakon uspješno održane prve tri postaje PRO 3×3 Toura 2022 prvenstvo se premješta u Slavoniju !

  1. i 11. lipnja na rasporedu je 3×3 košarka u Vukovaru.

Zadovoljstvo nam je pozvati Vas da svojim prisustvom uveličate ovu manifestaciju zamišljenu kao festival košarke.

Želja nam je da svi dođu u Vukovar, dvorišni prostor Muzeja grada Vukovara (dvorac Eltz) kako bismo im približili ovaj atraktivan i dinamičan novi Olimpijski sport i naveli što više djece i mladih da se aktivno bave košarkom. U subotu od 10 do 13 sati održat ćemo Kids day na kojem su sva djeca do 16 godina dobrodošla. Nadamo se da će i kiša imati razumijevanja za naše planove.

Ukoliko Vaši seniori ili dobri juniori (momčad se sastoji od 3 igrača u polju + 1 zamjenik) imaju želju zaigrati na turniru moguće je prijaviti se putem FIBA stranice:

https://play.fiba3x3.com/events/f0220b57-bf43-42ba-a115-0f0564b7568c

Kako je to izgledalo na prva tri turnira pogledajte na fotografijama u privitku! Sigurni smo da će i Vukovar podariti ovako lijepe kadrove.

PRO 3x3 Dubrovnik PRO 3x3 Šibenik zalazak

PRO 3x3 Zadar

Sva zbivanja oba dana pratiti će na TV Sportklub kanal i prenositi uživo u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, te u Srbiji.

 

Veselimo se Vašem dolasku i druženju uz košarku !

 

Lijep pozdrav,

 

za Udrugu PRO 3×3

Rajna Šimunić

Prvenstvo Slavonije i Baranje U-11 i U-9 u Valpovu

28. i 29. svibnja u Valpovu je odigrano regionalno prvenstvo Slavonije i Baranje za dječake uzrasta do 11 i 9 godina.

1653976461358

U11 rezultati: Skupina A:

Valpovo-Vinkovci 74:8  ,  Čepin-Đakovo I 19:60  ,  Vinkovci-Đakovo 10:40  ,  Valpovo-Čepin 60:10  ,  Čepin-Vinkovci 26:24  ,  Đakovo-Valpovo 31:24

1.Đakovo I

2.Valpovo

3.Čepin

4.Vinkovci

Skupina B: Vrijednosnice-Županja 46:12  ,  Brod-Đakovo II 43:13  ,  Županja-Đakovo II 20:18  ,  Vrijednosnice-Brod 48:20  ,  Brod-Županja 33:13  ,  Đakovo II-Vrijednosnice 14:60

1.Vrijednosnice

2.Brod

3.Županja

4.Đakovo II

1653976343714

Utakmica za 3.mjesto: Valpovo-Brod 37:22

Finale: Đakovo-Vrijednosnice 49:29

 

U9 rezultati: Belišće-Vinkovci 44:7  ,  Vinkovci-Đakovo 17:12  ,  Belišće-Đakovo 30:6

Konačni poredak:

1.Belišće

2.Vinkovci

3.Đakovo

1653976461341

Prvo mjesto Završnice Kupa Regija za Kadete zasluženo za KK DINAMO

Završnica Kupa Regija za Kadete

SD ”VIJUŠ”, SLAVONSKI BROD

Nedjelja, 22.05.2022.

 

                                               11:00 KK Dubrovnik     –    KK Brod    za treće mjesto             

55 65
11:17, 17:20, 9:11, 18:17
KK Dubrovnik : Mucić 12, Munoberac 4, Mehić 5, Prebisalić 11, Bjelopera 2, Lučić 5, Miović 4, Perić 10, Babić, Lulić 2, Grtošeta
KK Brod : Safundžić 9, Dorontić 12, Balen 5, Nužda 7, Junačko, Klem, Marić, Barišić 15, Sudić 5, Trtolja 12, Ćerić, Balešić

brod-dubrovnik

                       13:00  KK DINAMO – HAKK MLADOST  za prvo mjesto

80 72
27:9, 13:23, 24:16, 16:24
KK Dinamo : Batelić 1, Lebeda 2, Cindrić 8, Vrdoljak 2, Štrunberger, Petranović 7, Hržina 9, Martić 17, M. Mrduljaš 14, V.Mrduljaš 20, Pasarić
HAKK Mladost: Mršić 6, Tomica, Šustek 1, Herceg 16, Škrobot 21, Živolić 14, Andrić, Mršo 4, Wilder 2, Karlo 8, Ivanko, Kusanović

KK Dinamo prvaci KKR 2022

Kup regija za kadete: Rezultati prvog dana, Dinamo i Mladost za 1. mjesto

Prvog dana Kupa regije za kadete u Slavonskom Brodu, zagrebački Dinamo je bio uvjerljivo bolji od Dubrovnika, dok je Mladost u izjednačenoj utakmici upisala pobjedu protiv Broda. U nedjelju stoga slijedi zagrebačko finale, dok će Brod i Dubrovnik igrati za 3. mjesto.

 

KK “DINAMO ZAGREB” – KK “DUBROVNIK” 69:44 (18:4, 23:13, 17:15, 11:12)

KK DINAMO: Batelić, Lebeda, Cindrić 9, Vrdoljak 14, Štrumberger, Petanović 7, Hržina 12, Martić 6, M. Mrduljaš 10, V. Mrduljaš 11, Pasarić

KK DUBROVNIK: Mucić 6, Muhoberac 10, Mehić 8, Prebisalić, Bjelorepa 2, Lučić, Miović 5, Perić 2, Babić 4, Lulić 3, Grošeta 4


HAKK “MLADOST” – KK ”BROD” 68:63 (11:23, 22:10, 16:13, 19:17)

HAKK MLADOST: Tomica, Šustek 4, Herceg 11, Škrobot 6, Andrić 3, Mršo, Kalo 2, Mršić 12, Živolić 16, Ivanko 5, Kusanović, Wilder 9

KK BROD: Safundžić 5, Dorontić 10, Balen 8, Nužda 2, Junačko, Klem, Marić, Baričić 3, Sudić 25, Trtolja 7, Ćerić 3, Balešić

KK DINAMO kk dubrovnik team

HAKK Mladost  KK BROD

rASPORED ZA 22.5.2022.

11:00 KK “BROD” – KK ”DUBROVNIK” – za 3. mjesto

13:00 KK “DINAMO” – HAKK ”MLADOST” – za 1. mjesto

Regionalni turnir U-11za dječake i U-9 u Valpovu i Belišću

Regionalni turnir za dječake U-11, održati će se 28.05.2022. u VALPOVU  u organizaciji Košarkaškog kluba Belišće.

Regionalni turnir za djevojčice i dječake  U- 9, održati će se 29.05.2022. u BELIŠĆU u organizaciji Košarkaškog kluba Belišće.

Prijave za sudjelovanje na turnirima poslati u Košarkaški savez Brodsko-posavske županije, ksbpz.sb@gmail.com  najkasnije do 20.05.2022. godine

ZAVRŠNICA KUPA REGIJA ZA KADETE 2021/22 u Slavonskom Brodu

KK-BRod-128x128

Ulaskom u Završnicu Kupa regija za kadete, KK BROD je dobio povjerenje HKS i organizaciju turnira za prvaka Kupa regija 2021/22, koji će se održati 21. i 22. svibnja u SD Vijuš, Slavonski Brod.

Klubovi u kategoriji kadeta U-17, koji ne igraju Jedinstvenu kadetsku ligu su u svojim regijama igrali prvenstva za prvake regija , te je osam klubova izborilo nastup u polufinalnim izlučnim utakmicama. Tako smo dobili četiri kluba iz cijele Hrvatske koji će se ovaj vikend u Slavonskom Brodu boriti za naslov prvaka Hrvatske u Kupu regija 2021/22.

Sudionici turnira su: KK DINAMO Zagreb, HAKK MLADOST Zagreb, KK DUBROVNIK i naši Brođani KK BROD.

Utakmice se igraju u subotu 21.05.2022.

17:00  KK Dinamo – KK Dubrovnik

19: 00  HAKK Mladost – KK Brod

Odlučujuće utakmice za 3. i 1. mjesto su u nedjelju  i to:

11:00 utakmica za 3.mjesto

13:00 utakmica za 1.mjesto

Pozivamo sve da dođu u sportsku dvoranu VIJUŠ i pomognu našim brodskim košarkašima u postizanju što boljeg rezultata.

KK Brod