U-13 Dječaci 2009 21/22

U-13 Istok

prvak U-13 sezona 2021/22 regija ISTOK

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK

Zaostala U-13 21/ 22 26.03.2022.

21-70
U-13 21/22 ALPHA
NSD Ekonomsko-birotehničke škole, Nova Gradiška

KK Strmac (VK) — KK Đakovo ''4. kolo''

Utakmice koje se igraju u narednom periodu temeljem dogovora klubova

KA Osijek – KK Olimp Inspekt Ing

KK Olimp Inspekt Ing – KA Osijek

KK Olimp Inspekt Ing – KK Požega

KA Osijek – KK Požega

U-13 21/22 FINALE

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek2201-01-0898364
2KK Marsonia2020-10-18389-62

Finale U-13 21/22

45-42
FINALE U-13 21/22
NSD "Gradski vrt", mala dvorana, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Marsonia

11:00
U-13 21/22 BRAVO
Elektro-tehnička škola, Osijek

KK Olimp Inspekt-ing — KK Požega '' 6. kolo'' ODGODA

36-47
U-13 21/22 ALPHA
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Brod — KK Strmac (VK)

41-44
FINALE U-13 21/22
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Marsonia — KK Vrijednosnice Osijek

Finale za Prvaka U-13 REGIJE Istok igraju:

12.03.2022.  KK VRIJEDNOSNICE OS – KK MARSONIA – 1. utakmica

19.03.2022.  KK MARSONIA – KK VRIJEDNOSNICE OS – 2. utakmica

Finalisti su stekli pravo igranja na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske za dječake U13

 

[

U-13 21/22 ALPHA

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Vrijednosnice Osijek10915-04-178645633019
2KK Brod10644-12-363749114616
3KK Đakovo10643-23-260949311616
4KK Županja10372-31-4419644-22513
5KK Borovo Vukovar9362-31-3415579-16412
6KK Strmac (VK)9270-42-3361564-20311

U-13 21/22 BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Marsonia8714-03-143628515115
2KK Požega6514-01-13182665211
3KK Vinkovci8352-21-3315362-4711
4KA Osijek5141-10-3221291-706
5KK Olimp Inspekt-ing5050-20-3125211-865
6KK Borovo Vukovar0000-00-00000