KK Vrijednosnice Osijek

KK Vrijednosnice Osijek STRIJELCI

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar255142113125-10217-111725516676579397
2KK Vrijednosnice Osijek20212874105-6823-616058132262832330
3KK Belišće138706863-587-1084898339150208
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja71135813-450-1332954849-155484

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar255142113120-10222-111725516676579397
2KK Vrijednosnice Osijek20212874103-6825-616058132262832330
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja71135813-440-1432954849-155484