KK Vrijednosnice Osijek

KK Vrijednosnice Osijek STRIJELCI

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar21612888113-7915-91496514102863344
2KK Vrijednosnice Osijek1661075986-5521-413393109222471273
3KK Belišće131676460-557-981508011139198
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja66105610-430-1330174587-157076

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar21612888108-7920-91496514102863344
2KK Vrijednosnice Osijek1661075984-5523-413393109222471273
3KK Belišće131676456-5411-1081508011139198
4KK Beli Manastir128379134-793-1263289283-2955165
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja66105610-420-1430174587-157076