KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

IgračKoševiUtakmiceProsijek
Filip Drejić000.0
Noah Miljak000.0

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar247140107110-7930-281673216061671387
2KK Vinkovci239126113102-7124-421574315621122365
3KK Vrijednosnice Osijek1921227089-4933-2115257124882769314
4KK Slavonski Brod 19461481044478-2726-171098487972187252
5KK Đakovo1826811460-738-411137513502-2127249
6KK Požega142578547-5810-2784049495-1091199
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol63234022-241-16446643739386

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar247140107123-9717-101673216061671387
2KK Vrijednosnice Osijek1921227099-6423-615257124882769314
3KK Belišće138706863-587-1084898339150208
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja71135813-450-1332954849-155484

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar247140107118-9722-101673216061671387
2KK Vrijednosnice Osijek1921227097-6425-615257124882769314
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja71135813-440-1432954849-155484