KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

IgračKoševiUtakmiceProsijek

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar2161288898-6430-241496514102863344
2KK Vinkovci22211810496-6422-401475214536216340
3KK Vrijednosnice Osijek1661075977-4130-1813393109222471273
4KK Slavonski Brod 19461471034477-2726-171090187422159250
5KK Đakovo1686110753-698-381056012641-2081228
6KK Požega134548044-5510-2579609007-1047188
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol63234022-241-16446643739386

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar21612888113-7915-91496514102863344
2KK Vrijednosnice Osijek1661075986-5521-413393109222471273
3KK Belišće131676460-557-981508011139198
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja66105610-430-1330174587-157076

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar21612888108-7920-91496514102863344
2KK Vrijednosnice Osijek1661075984-5523-413393109222471273
3KK Belišće131676456-5411-1081508011139198
4KK Beli Manastir128379134-793-1263289283-2955165
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja66105610-420-1430174587-157076