KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975972-4225-171111210193919253
2KK Vinkovci157817665-4816-28104341035084238
3KK Vrijednosnice Osijek106644248-2816-14868574571228170
4KK Slavonski Brod 1946101683349-2119-12757057781792169
5KK Đakovo114447037-427-2873428651-1309157
6KK Požega104396531-448-2162347276-1042143
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol58203819-221-16422141942778

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975984-5113-81111210193919253
2KK Vrijednosnice Osijek106644254-3910-3868574571228170
3KK Belišće97534446-377-762746081193150
4KK Osječki Sokol58203818-292-9422141942778
5KK Županja458378-260-1121703264-109453

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar156975980-5117-81111210193919253
2KK Vrijednosnice Osijek106644252-3912-3868574571228170
3KK Belišće97534443-3610-862746081193150
4KK Beli Manastir96296726-563-1147277266-2539125
5KK Osječki Sokol58203816-294-9422141942778
6KK Županja458378-250-1221703264-109453