KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

IgračKoševiUtakmiceProsijek

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar23013595105-6830-271563814753885365
2KK Vinkovci22512010598-6522-401486614694172345
3KK Vrijednosnice Osijek1761126481-4431-2013992114942498288
4KK Slavonski Brod 19461481044478-2726-171098487972187252
5KK Đakovo1756511057-708-401096713016-2049239
6KK Požega138568246-5610-2681599221-1062194
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol63234022-241-16446643739386

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar23013595119-8516-101563814753885365
2KK Vrijednosnice Osijek1761126491-5921-513992114942498288
3KK Belišće138706863-587-1084898339150208
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja67105710-440-1330854659-157477

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar23013595114-8521-101563814753885365
2KK Vrijednosnice Osijek1761126489-5923-513992114942498288
3KK Belišće138706859-5711-1184898339150208
4KK Beli Manastir131389335-813-1264529487-3035169
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja67105710-430-1430854659-157477