KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057280-5025-221229911579720282
2KK Vinkovci176918573-5318-321177611583193267
3KK Vrijednosnice Osijek128804858-3322-151037786471730208
4KK Slavonski Brod 1946112773557-2120-14824264561786189
5KK Đakovo129498042-487-3281649769-1605177
6KK Požega117427534-528-2367788146-1368159
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol63234022-241-16446643739386

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057292-6313-91229911579720282
2KK Vrijednosnice Osijek128804864-4516-31037786471730208
3KK Belišće103564749-407-765386306232159
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja539449-320-1223903591-120162

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1771057287-6318-91229911579720282
2KK Vrijednosnice Osijek128804862-4518-31037786471730208
3KK Belišće103564746-3910-865386306232159
4KK Beli Manastir110327829-673-1152538049-2796142
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja539449-310-1323903591-120162