KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar129864365-2921-1492728290982215
2KK Vinkovci130676354-3713-2686488697-49197
3KK Slavonski Brod 194687602744-1716-10666448031861147
4KK Đakovo95405533-327-2361257169-1044134
5KK Vrijednosnice Osijek81433831-2512-1363806014366124
6KK Požega84315325-356-1851285964-836115
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol54173716-211-1639643999-3571

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar129864374-3812-592728290982215
2KK Belišće84434137-356-65421536952127
3KK Vrijednosnice Osijek81433833-3510-363806014366124
4KK Osječki Sokol54173715-282-939643999-3571
5KK Županja305255-180-715282347-81935

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar129864370-3816-592728290982215
2KK Belišće84434135-348-75421536952127
3KK Vrijednosnice Osijek81433832-3511-363806014366124
4KK Beli Manastir75255022-423-837035403-1700100
5KK Osječki Sokol54173713-284-939643999-3571
6KK Županja305255-170-815282347-81935