KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar143925169-3623-15102459265980235
2KK Vinkovci142736959-4214-279486946917215
3KK Slavonski Brod 194695643147-2017-11714053731767159
4KK Đakovo104436136-377-2467817857-1076146
5KK Vrijednosnice Osijek93524139-2713-1475066698808145
6KK Požega94355927-388-2156776675-998129
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol56193718-211-16411540991675

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar143925179-4413-7102459265980235
2KK Vrijednosnice Osijek93524142-3810-375066698808145
3KK Belišće90484242-366-658515696155138
4KK Osječki Sokol56193717-282-9411540991675
5KK Županja356296-210-818422780-93841

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar143925175-4417-7102459265980235
2KK Vrijednosnice Osijek93524140-3812-375066698808145
3KK Belišće90484239-359-758515696155138
4KK Beli Manastir87295826-493-943306466-2136116
5KK Osječki Sokol56193715-284-9411540991675
6KK Županja356296-200-918422780-93841