KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358
Competitions
Dječaci 2005+ BRAVO, Dječaci 2005+ BRAVO - Van konkurencije, Dječaci 2007 U-13 2019/20 ALPHA, Dječaci BRAVO 2006+ 2018/19, Juniori 2018/19, Juniori U-19 2019/20, Juniorska liga ISTOK 2017/18, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO van konkurencije, Kadeti ISTOK - Kup regija -, KADETI ISTOK - Liga za prvaka, Kadeti istok kup regija van konkurencije 2017/18, Kadeti Kup regija U-17 2019/20, Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19, KKR 2018/19 Van konkurencije, Kvalifikacije JKL ISTOK, Kvalifikacije za JKL 2018/19, Pretkadeti BRAVO 2018/19, Pretkadeti BRAVO 2018/19 Van konkurencije, Pretkadeti ISTOK, Pretkadeti Istok - VAN KONKURENCIJE, Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA, U - 9 Regionalni turnir 2020., U-11 dječaci Regionalni turnir 2020, U-11 djevojčice Regionalni turnir 2020, U-13 21/22 ALPHA, U-15 21/22 CHARLIE, U-15 ALPHA Službeni poredak, U-15 doigravanje 2020, U-17 19/20 službeni poredak, U-17 21/22 BRAVO, U-19 21/22, U13 2020/21 ALPHA, U13 2020/21 BRAVO, U15 Pretkadeti Istok 2020/21 BRAVO, U17 ISTOK 2020/21, U17 kadeti 2020/21 VAN KONKURENCIJE, U17 Kvalifikacije JKL 20/21, U19 2020/21, U19 2020/21 VAN KONKURENCIJE, Završni turnir 2005+ 20117/18
Sezone
2017/18, 2018/19, 2019/20, 2020/21, 2021/22
Početna

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

IgračKoševiUtakmiceProsijek
Filip Drejić000.0
Noah Miljak000.0

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar269147122117-8930-331792617440486416
2KK Vinkovci264136128109-8227-46172851722857400
3KK Vrijednosnice Osijek21714275102-5440-2117257137923465359
4KK Đakovo2016813360-888-451224514921-2676268
5KK Slavonski Brod 19461481044478-2726-171098487972187252
6KK Požega158629652-6710-29910310685-1582220
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol63234022-241-16446643739386

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar269147122130-11117-111792617440486416
2KK Vrijednosnice Osijek21714275118-6924-617257137923465359
3KK Belišće144756967-598-1089168649267219
4KK Županja75136213-490-1335115224-171388
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar269147122125-11122-111792617440486416
2KK Vrijednosnice Osijek21714275116-6926-617257137923465359
3KK Belišće144756963-5812-1189168649267219
4KK Beli Manastir132399336-813-1265349537-3003171
5KK Županja75136213-480-1435115224-171388
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386