Pretkadetska liga ISTOK 17/18

shooter-1

 

pretkadeti

16. kolo PK

0:00
Pretkadeti Istok - VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KA Hrvatski sokol ''ODGOĐENO''

15:00
Pretkadeti Istok - VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Gimnazija, Županja

KK Županja — KK Belišće

15:30
Pretkadeti Istok - VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Slavonski Brod 1946 — KA Osijek '' ODGOĐENO''

9:00
Pretkadeti ISTOK
2017/18
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Borovo Vukovar

17:00
Pretkadeti ISTOK
2017/18
SD "Đakovo", Đakovo

KK Đakovo — KK Vrijednosnice Osijek

Trenutni poredak

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 19469814-04-181855126717
2KA Osijek8804-04-079341038316
3KK Vinkovci9543-22-26225338914
4KK Borovo Vukovar10462-32-3656730-7414
5KK Vrijednosnice Osijek10372-41-3638835-19713
6KK Požega100100-50-5491982-49110
7KK Đakovo6331-12-2484461239

Pretkadeti Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek131216-06-1125567657925
2KK Vinkovci141045-25-298778120624
3KK Borovo Vukovar15965-34-310189972124
4KK Vrijednosnice Osijek15784-43-410061111-10522
5KK Slavonski Brod 1946111015-05-1103863240621
6KK Đakovo11834-14-294979915019
7KK Županja154112-52-69171139-22219
8KK Belišće13584-31-5930934-418
9KK Požega142121-61-67791244-46516
10KA Hrvatski sokol130130-70-65931159-56613

 

KK Belišće,  KK Županja i KA Hrvatski Sokol igraju van konkurencije