Kadeti Kup regija U-17 2019/20

kadeti  

Nalozi / Priopćenja      Strijelci

14. kolo

0:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD Vijuš, Slavonski Brod

KK Slavonski Brod 1946 — KA Osijek ODGOĐENO

10:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD BROD, Slavonski Brod

KK Brod — KK Vrijednosnice Osijek

11:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Strmac

16:30
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD "Belišće", Belišće

KK Belišće — KK Đakovo

14:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD Gimnazija, Županja

KK Županja — KK Borovo Vukovar

Službeni poredak

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194612935-14-297481915521
2KK Brod12844-14-390371319020
3KK Vinkovci10913-16-082562120419
4KK Vrijednosnice Osijek9722-25-077559418116
5KK Strmac10644-12-3658679-2116
6KK Đakovo10553-32-2713723-1015
7KK Borovo Vukovar10372-51-2626808-18213
8KK Županja111101-50-5537822-28512
9KK Belišće110110-50-6538769-23111

Zbog plasmana KA Osijek u JKL, njihove utakmice se stavljaju VAN KONKURENCIJE.

KKR U-17 2019/20

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194613945-14-3101890111722
2KK Vinkovci11923-16-188869419420
3KK Brod12844-14-390371319020
4KA Osijek10824-24-076357418918
5KK Vrijednosnice Osijek10732-35-084466917517
6KK Strmac11654-12-4719773-5417
7KK Đakovo11562-43-2779802-2316
8KK Borovo Vukovar11472-52-2679859-18015
9KK Županja131121-60-6627996-36913
10KK Belišće120120-60-6615854-23912

1.kolo

DatumUtakmicaVrij/RezMjesto