Kadeti Kup regija U-17 2019/20

kadeti  

Nalozi / Priopćenja      Strijelci

5.kolo

9:30
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD "Đakovo", Đakovo

KK Đakovo — KK Belišće

10:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Slavonski Brod 1946

11:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
NSD Ekonomsko-birotehničke škole, Nova Gradiška

KK Strmac — KK Vinkovci

12:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD Jug II, Osijek

KK Vrijednosnice Osijek — KK Brod

14:00
Kadeti Kup regija U-17 2019/20
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Županja

KKR U-17 2019/20

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek4401-03-03412341078
2KK Vinkovci4312-11-0286235517
3KK Vrijednosnice Osijek4310-13-0317268497
4KK Strmac4312-01-1284285-17
5KK Slavonski Brod 19464220-12-1305274316
6KK Brod3212-00-1191128635
7KK Đakovo4130-21-1271287-165
8KK Borovo Vukovar4130-21-1243338-955
9KK Belišće3030-30-0192246-543
10KK Županja4040-20-2133268-1353