Kup Regija kadeti ISTOK 17/18

 

kadetishooter-1

10. kolo KKR

0:00
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD Jug II, Osijek

KK Osječki Sokol — SLOBODAN

10:00
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD "Belišće", Belišće

KK Belišće — KK Đakovo

11:00
KADETI KUP REGIJA VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Jug II, Osijek

KA Osijek — KK Beli Manastir

14:00
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KK Požega

16:00
KADETI KUP REGIJA VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Srednje škole, Ilok

KK Ilok — KK Vinkovci

Kadeti KUP REGIJA 2017/18

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek4403-01-03502271238
2KK Borovo Vukovar3300-03-02941921026
3KK Vinkovci3211-11-021020825
4KK Belišće4130-21-1304309-55
5KK Požega3030-10-2181225-443
6KK Đakovo3030-20-1190368-1783

Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek6603-03-051931420512
2KK Belišće7432-22-162049312711
3KK Vinkovci6513-12-053141211911
4KK Osječki Sokol6331-12-2522469539
5KK Borovo Vukovar4401-03-03712261458
6KK Požega5231-11-2361331307
7KK Beli Manastir7070-30-4253695-4427
8KK Ilok5141-20-2330357-276
9KK Đakovo4040-30-1266476-2104