Kup Regija kadeti ISTOK 17/18

 

kadetishooter-1

18. kolo KKR

0-20
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD "Đakovo", Đakovo

KK Đakovo — KA Osijek

89-72
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD Ekonomsko-trgovačke škole, Vinkovci

KK Vinkovci — KK Belišće

41-111
KADETI KUP REGIJA VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Beli Manastir, Beli Manastir

KK Beli Manastir — KK Borovo Vukovar

102-56
KADETI KUP REGIJA VAN KONKURENCIJE
2017/18
SD Jug II, Osijek

KK Osječki Sokol — KK Ilok

79-55
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD "Borovo", Vukovar

KK Borovo Vukovar — KA Osijek

111-57
Kadeti ISTOK - Kup regija -
2017/18
SD Tomislav Pirc Požega

KK Požega — KK Belišće

Kadeti KUP REGIJA 2017/18

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek10915-04-171955616319
2KK Borovo Vukovar10825-03-282763719018
3KK Vinkovci10644-12-37717026916
4KK Požega10463-21-47807592114
5KK Belišće10372-31-4741751-1013
6KK Đakovo100100-50-55881021-43310

 

Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar161428-06-2136897339530
2KA Osijek151417-07-1115579336229
3KK Vinkovci161247-15-31404108631828
4KK Belišće16975-34-41320110022025
5KK Požega15876-22-51187100618123
6KK Ilok165113-52-69611095-13421
7KK Osječki Sokol14592-53-4117910948519
8KK Đakovo163131-72-610611442-38119
9KK Beli Manastir160160-80-86481694-104616