KK Našice

KK Našice STRIJELCI

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Mladost10915-04-152338413919
2KK Strmac10734-13-25564629417
3KK Slavonski Brod 194610645-01-43672957215
4KK Našice10463-21-4444508-6414
5KK Olimp Inspekt-ing10463-21-4363404-4113
6KA Osijek100100-50-50200-200-

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Mladost141227-05-282762919826
2KK Strmac141046-14-379767112624
3KK Valpovo14955-24-390674316322
4KK Beli Manastir14774-33-4864886-2221
5KK Slavonski Brod 194614776-11-66335973620
6KK Našice14685-21-6694815-12120
7KK Olimp Inspekt-ing14593-42-5631731-10018
8KA Osijek140140-70-70280-2800

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB „NAŠICE“ IZ NAŠICE

1. Ime Kluba: KK»NAŠICE“ IZ NAŠICA

2. Predsjednik Kluba: Siniša SOLAR

3. Tajnik Kluba: Srećko SOBODIĆ

4. Matični broj Kluba: 03121011

5. OIB: 12167206154

6. Žiro račun Kluba: 2500009-1102004217

7. Adresa Kluba: Ulica Matice hrvatske 1, 31500 Našice

8. Telefon: 091 6132323 (Solar), 099 2608-004 (Sobodić)

9. Telefaks: 031 613-656

10. E-mail: srecko.sobodic@os.t-com.hr

11. Web stranica: