KK Našice

KK Našice STRIJELCI

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194688602857-233-5670848901818147
2KK Strmac39281123-75-42413208632767
3KK Našice3813259-194-619332579-64651
4KK Mladost2822615-47-21764145830650
5KK Olimp Inspekt-ing (VK)245194-131-6631931-30028
6KA Osijek101564554-382-7670855501158-

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194688602857-213-7670848901818147
2KA Osijek101564552-354-10670855501158143
3KK Beli Manastir77265119-437-838295589-1760103
4KK Strmac39281121-47-72413208632767
5KK Našice3813258-165-919332579-64651
6KK Mladost2822612-310-31764145830650
7KK Valpovo3713249-154-920592094-3549
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB „NAŠICE“ IZ NAŠICE

1. Ime Kluba: KK»NAŠICE“ IZ NAŠICA

2. Predsjednik Kluba: Siniša SOLAR

3. Tajnik Kluba: Srećko SOBODIĆ

4. Matični broj Kluba: 03121011

5. OIB: 12167206154

6. Žiro račun Kluba: 2500009-1102004217

7. Adresa Kluba: Ulica Matice hrvatske 1, 31500 Našice

8. Telefon: 091 6132323 (Solar), 099 2608-004 (Sobodić)

9. Telefaks: 031 613-656

10. E-mail: srecko.sobodic@os.t-com.hr

11. Web stranica: