KK Našice

KK Našice STRIJELCI

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 19461471034496-377-71090187422159249
2KK Strmac76433338-255-849554559396119
3KK Mladost4639729-510-23195257761885
4KK Našice3813259-194-619332579-64651
5KK Olimp Inspekt-ing31112010-141-611061312-20641
6KA Osijek18610779104-683-1112450104991951-

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek18610779100-657-1412450104991951279
2KK Slavonski Brod 19461471034494-359-91090187422159249
3KK Beli Manastir128379128-739-1863289283-2955165
4KK Strmac76433336-187-1549554559396119
5KK Mladost4639722-317-43195257761885
6KK Valpovo52213115-196-12318030899172
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing3111209-102-1011061312-20641

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB „NAŠICE“ IZ NAŠICE

1. Ime Kluba: KK»NAŠICE“ IZ NAŠICA

2. Predsjednik Kluba: Siniša SOLAR

3. Tajnik Kluba: Srećko SOBODIĆ

4. Matični broj Kluba: 03121011

5. OIB: 12167206154

6. Žiro račun Kluba: 2500009-1102004217

7. Adresa Kluba: Ulica Matice hrvatske 1, 31500 Našice

8. Telefon: 091 6132323 (Solar), 099 2608-004 (Sobodić)

9. Telefaks: 031 613-656

10. E-mail: srecko.sobodic@os.t-com.hr

11. Web stranica: