KK Našice

KK Našice STRIJELCI

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 194694643061-253-5709853001798157
2KK Strmac44301425-95-52753242333074
3KK Mladost3024617-47-21928156836054
4KK Našice3813259-194-619332579-64651
5KK Olimp Inspekt-ing (VK)245194-131-6631931-30028
6KA Osijek112654763-402-7756561361429-

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek112654761-374-10756561361429163
2KK Slavonski Brod 194694643061-233-7709853001798157
3KK Beli Manastir86295722-467-1143126352-2040115
4KK Strmac44301423-57-92753242333074
5KK Mladost3024614-310-31928156836054
6KK Valpovo3913269-164-1022062259-5351
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB „NAŠICE“ IZ NAŠICE

1. Ime Kluba: KK»NAŠICE“ IZ NAŠICA

2. Predsjednik Kluba: Siniša SOLAR

3. Tajnik Kluba: Srećko SOBODIĆ

4. Matični broj Kluba: 03121011

5. OIB: 12167206154

6. Žiro račun Kluba: 2500009-1102004217

7. Adresa Kluba: Ulica Matice hrvatske 1, 31500 Našice

8. Telefon: 091 6132323 (Solar), 099 2608-004 (Sobodić)

9. Telefaks: 031 613-656

10. E-mail: srecko.sobodic@os.t-com.hr

11. Web stranica: