KK Našice

KK Našice STRIJELCI

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101683365-283-5757057781792168
2KK Strmac51331828-135-53285276552084
3KK Mladost3327619-48-22145173840760
4KK Našice3813259-194-619332579-64651
5KK Olimp Inspekt-ing (VK)245194-131-6631931-30028
6KA Osijek126765073-423-8853168521679-

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek126765071-395-11853168521679188
2KK Slavonski Brod 1946101683364-264-7757057781792168
3KK Beli Manastir96296722-557-1247277266-2539125
4KK Strmac51331826-87-103285276552084
5KK Mladost3327615-312-32145173840760
6KK Valpovo42152711-174-1024382469-3156
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing (VK)245193-92-10631931-30028

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB „NAŠICE“ IZ NAŠICE

1. Ime Kluba: KK»NAŠICE“ IZ NAŠICA

2. Predsjednik Kluba: Siniša SOLAR

3. Tajnik Kluba: Srećko SOBODIĆ

4. Matični broj Kluba: 03121011

5. OIB: 12167206154

6. Žiro račun Kluba: 2500009-1102004217

7. Adresa Kluba: Ulica Matice hrvatske 1, 31500 Našice

8. Telefon: 091 6132323 (Solar), 099 2608-004 (Sobodić)

9. Telefaks: 031 613-656

10. E-mail: srecko.sobodic@os.t-com.hr

11. Web stranica: