KK Našice

KK Našice STRIJELCI

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946112773572-305-5824264561786188
2KK Strmac57352230-175-53722317854492
3KK Mladost3832623-49-22577207750070
4KK Našice3813259-194-619332579-64651
5KK Olimp Inspekt-ing245194-131-6631931-30028
6KA Osijek143865783-493-8949777731724-

B – 1 ML – “ISTOK” – Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek143865780-466-11949777731724215
2KK Slavonski Brod 1946112773571-286-7824264561786188
3KK Beli Manastir110327824-648-1452538049-2796142
4KK Strmac57352228-127-103722317854492
5KK Mladost3832617-315-32577207750070
6KK Valpovo44152911-184-1125522594-4258
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing245193-92-10631931-30028

Profil

KOŠARKAŠKI KLUB „NAŠICE“ IZ NAŠICE

1. Ime Kluba: KK»NAŠICE“ IZ NAŠICA

2. Predsjednik Kluba: Siniša SOLAR

3. Tajnik Kluba: Srećko SOBODIĆ

4. Matični broj Kluba: 03121011

5. OIB: 12167206154

6. Žiro račun Kluba: 2500009-1102004217

7. Adresa Kluba: Ulica Matice hrvatske 1, 31500 Našice

8. Telefon: 091 6132323 (Solar), 099 2608-004 (Sobodić)

9. Telefaks: 031 613-656

10. E-mail: srecko.sobodic@os.t-com.hr

11. Web stranica: