KK Osječki Sokol

Competitions
Dječaci 2007 U-13 2019/20 BRAVO, Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO van konkurencije, Kadeti istok kup regija van konkurencije 2017/18
Sezone
2017/18, 2018/19
Početna

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar322177145157-13220-132147520987488499
2KK Vrijednosnice Osijek25417678148-7128-720259157044555430
3KK Belišće171868576-7510-101071210452260257
4KK Županja123329130-742-1761388527-2389155
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar322177145152-13125-142147520987488499
2KK Vrijednosnice Osijek25417678146-7130-720259157044555430
3KK Belišće171868572-7314-121071210452260257
4KK Beli Manastir1595310648-935-13827411430-3156212
5KK Županja123329130-722-1961388527-2389155
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386