KK Osječki Sokol

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar137884976-4312-697788901877225
2KK Vrijednosnice Osijek89494039-3710-370996454645138
3KK Belišće89474241-366-657695647122136
4KK Osječki Sokol55183716-282-940284053-2573
5KK Županja336276-190-817202610-89039

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar137884972-4316-697788901877225
2KK Vrijednosnice Osijek89494037-3712-370996454645138
3KK Belišće89474238-359-757695647122136
4KK Beli Manastir82275524-473-841196052-1933109
5KK Osječki Sokol55183714-284-940284053-2573
6KK Županja336276-180-917202610-89039