KK Osječki Sokol

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1891107996-7014-91310112434667299
2KK Vrijednosnice Osijek139885171-4817-31129992772022227
3KK Belišće110595152-447-770186790228169
4KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386
5KK Županja579489-360-1225233859-133666

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1891107991-7019-91310112434667299
2KK Vrijednosnice Osijek139885169-4819-31129992772022227
3KK Belišće110595148-4311-870186790228169
4KK Beli Manastir114338130-703-1154918358-2867147
5KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386
6KK Županja579489-350-1325233859-133666