KK Osječki Sokol

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar148945481-4713-7105939628965242
2KK Vrijednosnice Osijek101594249-3910-3825872011057160
3KK Belišće93514244-367-660575831226144
4KK Osječki Sokol57193817-292-941544147776
5KK Županja397327-230-920353038-100346

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar148945477-4717-7105939628965242
2KK Vrijednosnice Osijek101594247-3912-3825872011057160
3KK Belišće93514241-3510-760575831226144
4KK Beli Manastir90296126-523-944486763-2315119
5KK Osječki Sokol57193815-294-941544147776
6KK Županja397327-220-1020353038-100346