KK Osječki Sokol

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1681016788-5913-81180711012795269
2KK Vrijednosnice Osijek115714457-4114-3942479711453186
3KK Belišće101564549-387-765386266272157
4KK Osječki Sokol59213819-292-9433042409080
5KK Županja498418-300-1122753492-121757

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar1681016784-5917-81180711012795269
2KK Vrijednosnice Osijek115714455-4116-3942479711453186
3KK Belišće101564546-3710-865386266272157
4KK Beli Manastir103317228-613-1150367736-2700134
5KK Osječki Sokol59213817-294-9433042409080
6KK Županja498418-290-1222753492-121757