KK Osječki Sokol

Competitions
Dječaci 2007 U-13 2019/20 BRAVO, Dječaci ALPHA 2006+ 2018/19, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO, Kadeti "ISTOK" skupina BRAVO van konkurencije, Kadeti istok kup regija van konkurencije 2017/18
Sezone
2017/18, 2018/19
Početna

KK Osječki Sokol STRIJELCI

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar293159134140-12119-131955719076481452
2KK Vrijednosnice Osijek23716077134-7126-619035149074128397
3KK Belišće156768068-708-1096319516115232
4KK Županja97217619-622-1446176812-2195118
5KK Osječki Sokol63234021-312-9446643739386

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar293159134135-12024-141955719076481452
2KK Vrijednosnice Osijek23716077132-7128-619035149074128397
3KK Belišće156768064-6912-1196319516115232
4KK Beli Manastir144479743-844-13735110318-2967191
5KK Županja97217619-612-1546176812-2195118
6KK Osječki Sokol63234019-314-9446643739386