Cedevita protiv borbene Marsonie na plus 24

ced1Dobra utakmica odigrana je u Slavonskom Brodu gdje su igrači Cedevite, osim u prvoj četvrtini, uglavnom kontrolirali utakmicu. Prva četvrtina uz izmjenjivanje vodstva završava 17-23 za Cedevitu. Nakon toga gosti iz Zagreba ubacuju u višu brzinu i pokazuju svoju nadmoć u skoku te dolaze do prednosti na poluvremenu od 19 koševa 27-46. Nastavak je ponovno po ubačenim koševima izjednačen. Obadvije ekipe ubacuju po 15 koševa i treća četvrtina završava rezultatom 42-61. U posljednjoj četvrtini trener Marsonie zadnjih pet minuta u igru uvodi igrače sa klupe koji odlično koriste svoje minute i postižu nekoliko koševa. Utakmica završava rezultatom 61-85.