KK MARSONIA do druge pobjede u JKL

Košarkaši Marsonie su stigli do svoje druge pobjede u Jedinstvenoj kadetskoj ligi.

KK Marsonia JKL

U 6. kolu JKL na gostovanju u Puli kod KK Stoja, osvojeni su vrijedni bodovi za bolji poredak na tablici.

U prvom dijelu susreta domaćini su pokazali bolju igru i prve dvije četvrtine riješili u svoju korist (20:16  i  19:15). U nastavku susreta igrači Marsonije hvataju priključak i te smanjuju razliku (3. četvrtina 23:26). Dobrom igrom u zadnjoj četvrtini 5.minuta prije završetka dolaze do izjednačenja 68:68. U napetih zadnjih 5 minuta Brođani su došli u vodstvo koje nisu ispuštali do kraja utakmice za pobjedu 79:84.

Koševi KK Marsonia: Pavić Sven 26, Sivrić Filip 18, Carević Fran 13, Sekulić Filip 12, Špehar Jakov 8, Lovro Orešković 7

Slijedeći vikend Marsoni će ugostiti regionalnog suparnika KK Vrijednosnice Osijek, te pokušati ostvariti prvu domaću pobjedu u JKL.