KK Brod

Competitions
Dječaci 2007 U-13 2019/20 ALPHA, Juniori U-19 2019/20, Kadeti Kup regija U-17 2019/20, Kadetska liga ISTOK Kup regija 2018/19, KKR 2018/19 Van konkurencije, Kvalifikacije JKL 2019/20, Kvalifikacije PKJL 2019/20, Kvalifikacije za JKL 2018/19, Pretkadeti ALPHA 2018/19, Pretkadeti BRAVO 2018/19, Pretkadeti BRAVO 2018/19 Van konkurencije, Pretkadeti Kup regija U-15 2019/20 ALPHA, U - 9 Regionalni turnir 2020., U-11 dječaci Regionalni turnir 2020, U-11 djevojčice Regionalni turnir 2020, U-13 21/22 ALPHA, U-15 21/22 BRAVO, U-15 ALPHA Službeni poredak, U-15 doigravanje 2020, U-17 19/20 službeni poredak, U-17 21/22 ALPHA, U-19 21/22, U13 2020/21 ALPHA, U13 2020/21 BRAVO, U15 Kvalifikacije JPKL 20/21, U15 Pretkadeti Istok 2020/21 ALPHA, U15 Pretkadeti Istok 2020/21 BRAVO, U17 ISTOK 2020/21, U17 kadeti 2020/21 VAN KONKURENCIJE, U17 Kvalifikacije JKL 20/21
Sezone
2018/19, 2019/20, 2020/21, 2021/22
Početna

U-19 21/22

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod4311-12-03552241317
2KK Vinkovci4312-01-1324235897
3KK Marsonia5230-32-038538507
4KK Vrijednosnice Osijek3301-02-0279217626
5KA Osijek3301-02-0281234476
6KK Borovo Vukovar4131-10-2307350-435
7KK Đakovo4130-11-2232348-1165
8KK Županja3030-20-1184248-643
9KK Požega2020-20-090196-1062

U-15 21/22 BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Brod6603-03-04143437112
2KK Đakovo6422-12-14173853210
3KA Osijek6241-21-2354376-228
4KK Belišće6060-30-3319400-816

Profil