KK Borovo Vukovar

Kvalifikacije JKL

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946101005-05-094153440720
2KK Borovo Vukovar9633-13-27756849115
3KA Osijek10462-32-37707353514
4KK Vinkovci8442-22-2632650-1812
5KK Đakovo9362-21-4627907-28012
6KK Vrijednosnice Osijek8080-50-3501736-2358

KK Borovo Vukovar STRIJELCI

Juniori “ISTOK”

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar148945470-3824-16105939628965242
2KK Vinkovci149777262-4515-27990799025226
3KK Slavonski Brod 194698663249-2017-12734755601787164
4KK Vrijednosnice Osijek101594243-2816-14825872011057160
5KK Đakovo111446737-407-2771558423-1268154
6KK Požega96366028-398-2158006802-1002132
7HKK Vukovar73383527-2611-939994211-212111
8KK Osječki Sokol57193818-221-1641544147776

Kadeti "ISTOK" Skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Belišće6513-02-14523807211
2KK Borovo Vukovar6423-01-24284101810
3KA Osijek6332-11-2428399299
4KK Osječki Sokol6060-30-3364483-1196

Kadeti “ISTOK” Skupina BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar10825-03-27516925918
2KK Belišće9814-04-170156513617
3KA Osijek9543-22-26486014714
4KK Vrijednosnice Osijek8441-33-1651649212
5KK Osječki Sokol10281-41-4655763-10812
6KK Ilok10190-51-4687823-13611

Mlađi kadeti skupina BRAVO

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar148945481-4713-7105939628965242
2KK Vrijednosnice Osijek101594249-3910-3825872011057160
3KK Belišće93514244-367-660575831226144
4KK Osječki Sokol57193817-292-941544147776
5KK Županja397327-230-920353038-100346

Ml. Kadeti BRAVO van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Borovo Vukovar148945477-4717-7105939628965242
2KK Vrijednosnice Osijek101594247-3912-3825872011057160
3KK Belišće93514241-3510-760575831226144
4KK Beli Manastir90296126-523-944486763-2315119
5KK Osječki Sokol57193815-294-941544147776
6KK Županja397327-220-1020353038-100346