Završnica Pretkadetkinja 2019

Završnica pretkadetkinje 2019.

#KlubUtPobPor+-+/-Bod
1ŽKK Trešnjevka 200922013978614
2KA Žana Lelas211999183
3ŽKK Medveščak21181126-453
4ŽKK Brod na savi20278102-242

Završnica Pretkadetkinje 2019

49-33
Završnica Pretkadetkinje 2019
SD Vijuš, Slavonski Brod

KA Žana Lelas — ŽKK Brod na Savi

81-28
Završnica Pretkadetkinje 2019
SD Vijuš, Slavonski Brod

ŽKK Trešnjevka 2009 — ŽKK Medveščak

45-53
Završnica Pretkadetkinje 2019
SD Vijuš, Slavonski Brod

Za 3. mjesto: ŽKK Brod na Savi - ŽKK Medveščak

50-58
Završnica Pretkadetkinje 2019
SD Vijuš, Slavonski Brod

FINALE: KA Žana Lelas - ŽKK Trešnjevka 2009

PH pretkadetkinje (U15): Raspored Završnog turnira u Slavonskom Brodu

Završnica pretkadetkinja se igra 18. i 19. svibnja u dvorani Vijuš.

Temeljem plasmana na Poluzavršnim turnirima, pravo nastupa na Završnom turniru stekli su:

 

KA „ŽANA LELAS“, Split (1.A)

ŽKK ”MEDVEŠČAK”, Zagreb (2.A)

KK ”TREŠNJEVKA 2009”, Zagreb (1.B)

ŽKK ”BROD NA SAVI”, Slavonski Brod (2.B)

 

Utakmice se igraju u Sportskoj dvorani Vijuš, Stanka Vraza 2a, Slavonski Brod.

 

Satnica natjecanja:

Subota, 18. svibnja 2019.

18,00    KA ŽANA LELAS – ŽKK BROD NA SAVI

20,00    KK TREŠNJEVKA 2009 – ŽKK MEDVEŠČAK

 

Nedjelja, 19. svibnja 2019.

13,00  utakmica za 3. mjesto

15,00  utakmica za 1. mjesto

PH U13 dječaci: Cedevita, Vrijednosnice Osijek, Zadar i Stoja se plasirali u završnicu

U Puli i Zagrebu završeni su polufinalni turniri PH za dječake U13 nakon kojih je poznato da će u polufinalu završnog turnira 25. – 26. svibnja igrati Cedevita – Vrijednosnice Osijek i Zadar – Stoja. Turnir u Puli pripao je Cedeviti koja je upisala svih pet pobjeda, a zagrebački turnir koji je igran u dvoranama Trnsko i Dražen Petrović osvojio je Zadar koji je uvjerljivo slavio u svim susretima.

17. travnja, 1. dan poluzavršnice PH U13 u Puli

Grupa 1

KK CEDEVITA – KK SPLIT 79-34 (24-11, 25-5, 16-12, 14-6)

KK DOŠK – KK MEĐIMURJE 57-48 (14-13, 14-13, 13-8, 16-14)

Grupa 2

KK STOJA – ŠK TIGRIĆI 69-24 (16-11, 20-4, 23-3, 10-6)

KK ALKAR – KK DUBRAVA 55-39 (21-8, 13-8, 10-12, 11-11)

REZULTATI 2.KOLA:

GRUPA 1:

SPLIT – MEĐIMURJE   86:44  (26:7, 21:14, 21:3, 18:20)

CEDEVITA – DOŠK   64:39  (13:11, 22:11, 18:5, 11:12)

GRUPA 2:

ŠK TIGRIĆI SL.BROD – DUBRAVA   30:59  (16:4, 4:18, 6:18, 4:19)

STOJA – ALKAR   53:47  (11:13, 10:10, 14:6, 18:18)

REZULTATI 3.KOLA:

Grupa 1:

DOŠK – SPLIT   58:68  (16:21, 10:11, 14:13, 18:23)

MEĐIMURJE – CEDEVITA   17:83  (6:24, 3:25, 6:22, 2:12)

POREDAK: Cedevita (3-0), Split (2-1), DOŠK (1-2), Međimurje (0-3)

Grupa 2:

ALKAR – TIGRIĆI  70:61  (14:14, 28:22, 17:15, 11:10)

DUBRAVA – STOJA  46:74  (6:12, 15:27, 11:23, 14:12)

POREDAK: Stoja (3-0), Alkar (2-1), Dubrava (1-2), ŠK Tigrići (0-3)

REZULTATI POSLJEDNJEG DANA:

SKUPINA A: Pula

Polufinale:

CEDEVITA – ALKAR  84:44 (30:9, 16:15,22:13, 16:7)

SPLIT – STOJA   70:71  (12:16, 14:12, 14:26, 30:17)

 

CEDEVITA – STOJA  95:46  (28:6, 23:14, 25:10, 19:16)

SKUPINA B: Zagreb

Polufinale:

ZADAR – CIBONA   85:55  (19:13, 22:8, 20:18, 24:16)

GRAFIČAR – VRIJEDNOSNICE OSIJEK  61:91 (20:22, 15:15, 15:37, 11:17)

Finale:

ZADAR – VRIJEDNOSNICE OSIJEK   109:46  (16:15, 31:14, 36:10, 26:7)

 

3. Muška liga Istok 2018/19

3.ml

Pobjedom u drugoj finalnoj utakmici doigravanja 3. MLI, košarkaši KK Mladosti iz Čačinaca nad košarkašima KK Belog Manastira 88 – 67, vratili su naslov prvaka 3. MLI u Čačince.

Sve čestitke košarkašima, trenerima i upravi KK Mladost.

mladosz-cacinci

Juniorska Liga ISTOK 2018/19

Juniori

Odigranim 14. kolom, završena je juniorska liga Istok. Pobjedama KK Rekord-tima , KK Vinkovaca i KK Slavonski Brod 1946 riješen je konačni poredak na tablici.

Prvak Juniorske lige ISTOK 2018/19

KK REKORD-TIM, Oriovac

KK Rekord tim logo

Drugoplasirani Juniorske lige ISTOK 2018/19

KK VINKOVCI, Vinkovci *

kk vinkovci

*Međusobni susreti:

KK Vinkovci  – KK Slavonski Brod 1946 106 : 34  (+72 KK Vinkovci)

KK Slavonski Brod 1946 – KK Vinkovci 72 : 66  (+6 KK SB 1946)

UKUPNO  + 66 za KK Vinkovci

Pravo nastupa na poluzavršnici Prvenstva Hrvatske za Juniore KK Rekord-Tim i KK Vinkovci.

Sve rezultate i konačni poredak pogledajte ovdje.

cropped-Pictureksb.png

Mini košarka U-11 djevojčice

U organizaciji KK Brod, 13.04.2019. je odigran turnir regije Istok u mini košarci za djevojčice uzrasta do 11. godina.

Utakmice su se igrale u SD “Vijuš”, Slavonski Brod. Sudjelovalo je četirim ekipe i to:

KK Borovo

ŽKK Brod na Savi

KK Brod 1

KK Brod 2

Rezultati
ŽKK Brod na Savi KK Brod 2 30 : 2
KK Borovo KK Brod 1 13 : 14
KK Brod 2 KK Borovo 5 : 8
ŽKK Brod na Savi KK Brod 1 32 : 9
KK Brod 1 KK Brod 2 41 : 14
KK Borovo ŽKK Brod na Savi 10 : 28
Poredak ut pob por + +/- bod
ŽKK Brod na Savi 3 3 0 90 21 69 6
KK Brod 1 3 2 1 64 59 5 5
KK Borovo 3 1 2 31 47 -16 4
KK Brod 2 3 0 3 21 79 -58 3

ŽKK Brod na Savi i KK Brod 1 su osigurali pravo nastupa na završnici Prvenstva Hrvatske u mini košarci U – 11 za djevojčice, koji će se održati u Đurđevcu i Virju, od 17. do 19.05.2019. godine.

MINI KOŠARKA 2019, REGIJA ISTOK

MINI KOŠARKA 2019, REGIJA ISTOK
SD VIJUŠ, SLAVONSKI BROD
DJEVOJČICE U11
Subota, 13.04.2019.

SKUPINA
1. ŽKK BROD NA SAVI
2. KK BROD 1
3. KK BOROVO
4. KK BROD 2

Raspored natjecanja
(Po principu svako sa svakim)
TEREN 1
Vrijeme Utakmica
09:30 ŽKK BROD NA SAVI – KK BROD 2
10:30 KK BROD 1 – KK BOROVO
11:30 KK BROD 2 – KK BOROVO
12:30 ŽKK BROD NA SAVI – KK BROD 1
13:30 KK BROD 1 – KK BROD 2
14:30 KK BOROVO – ŽKK BROD NA SAVI

U-11 dječaci, U-9 – Donji Miholjac 06.04.2019.

U dvorani OŠ „August Harambašić“ u Donjem Miholjcu, 06.04.2019., održano je polu završno natjecanje prvenstva Hrvatske u mini košarci za regiju Istok u kategorijama Djevojčice i Dječaci U9 i Dječaci U11 u organizaciji KK Donji Miholjac.

Ukupno je sudjelovalo 10 momčadi s time da se šest natjecalo u konkurenciji U11 podijeljenih u dvije skupine, a njih četiri u kategoriji U9 po sistemu svatko sa svakim.

Cijeli turnir je protekao u vedroj i sportskoj atmosferi. Za još bolje raspoloženje svih sudionika i prisutnih u dvorani pobrinula se tvrtka Manna d.o.o. www.manna.hr iz Donjeg Miholjca s ukusnim  proizvodima iz svog asortimana, kao i tvrtka Marinada d.o.o.

Plasman na završni turnir u kategoriji U9 ostvarili su KK Borovo i KK Olimp Inspekt-ing, a u kategoriji U11 KK Donji Miholjac i KK Borovo.

Rezultati svih utakmica i konačan poredak.

Dječaci U11, skupina A                                                        Dječaci U11, skupina B

KK Vinkovci – KK Donji Miholjac 9 : 59                           KK Valpovo – KK Brod 45 : 21

KK VROS – KK Vinkovci 25 : 14                                        KK Borovo – KK Valpovo 41 : 21

KK Donji Miholjac – KK VROS 53 : 22                              KK Brod – KK Borovo 8 : 57

Utakmica za 5. mjesto: KK Brod – KK Vinkovci 15:14

Utakmica za 3. mjesto: KK Valpovo – KK VROS 21 : 27

Utakmica za 1. mjesto: KK Donji Miholjac – KK Borovo 63 : 36

  1. KK DONJI MIHOLJAC
  2. KK BOROVO
  3. KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK
  4. KK VALPOVO
  5. KK BROD
  6. KK VINKOVCI

Djevojčice i Dječaci U9

Borovo – Vinkovci 46 : 16

Donji Miholjac – Olimp 14 : 17

Vinkovci – Olimp 15 : 19

Borovo – Donji Miholjac 24 : 6

Donji Miholjac – Vinkovci 16 : 15

Olimp – Borovo 14 : 27

  1. KK BOROVO
  2. KK OLIMP INSPEKT-ING
  3. KK DONJI MIHOLJAC
  4. KK VINKOVCI

3. muška liga ISTOK

3.ml

Odigranom prvom utakmicom finala 3. muške lige Istok u Belom Manastiru, košarkaši KK Mladosti su odradili veliki korak prema naslovu prvaka. Pobjeda rezultatom 60 : 79 će im pomoći u vračanju naslova prvaka 3. MLI u uzvratnoj utakmici u Čačincima 14.04.2019. godine u 18,00 sati.