B-1 liga muški

logo-ksbpz-prozirni

                                       b1-logo

 

Tablica u konkurenciji B - 1 ML ISTOK

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KK Slavonski Brod 1946116793774-325-5854566961849194
2KK Strmac59352430-185-63829333749294
3KK Mladost3933624-49-22661214251972
4KK Našice3813259-194-619332579-64651
5KK Olimp Inspekt-ing245194-131-6631931-30028
6KA Osijek145875884-503-8965579071748-

KA Osijek je odustala od daljnjeg natjecanja. Sve njihove utakmice se poništavaju i registriraju 0: 20.

B-1 ML - Van konkurencije

#KlubUtPobPorKod kućeU gostima+-+/-Bod
1KA Osijek145875881-476-11965579071748218
2KK Slavonski Brod 1946116793773-306-7854566961849194
3KK Beli Manastir112328024-648-1653458208-2863144
4KK Strmac59352428-137-113829333749294
5KK Mladost3933618-315-32661214251972
6KK Valpovo45162911-185-1126172640-2360
7KK Našice3813258-165-919332579-64651
8KK Olimp Inspekt-ing245193-92-10631931-30028

KK VALPOVO i KK BELI MANASTIR – van konkurencije