Pobjede ”Broda” i ”Garduna”, poraz ”Marsonije”

KK Gardun logo prozirni       Naši drugoligaši, KK BROD i KK GARDUN su imali uspješan vikend.

KK-BRod-128x128

Brođani su došli do pobjede u svojoj dvorani protiv gostiju iz Požege.  KK Brod : KK Požega  82-72

Juniori Marsonije, kao KK Gardun su i u drugom kolu u svojoj dvorani u Garčinu upisali nove bodove  KK Gardun : KK Vladislavci  69-58

U svom trećem prvoligaškom nastupu, košarkaši KK Marsonije ipak nisu stigli do nove pobjede. Ugostili su favoriziranu ekipu KK Kvarner 2010. te priredili pravi show u 1. četvrtini koju su dobili rezultatom 39-21  sa postignutih 10 trica. Ali došla je druga četvrtina u kojoj su KK Marsoniagosti ubacili u višu brzinu i prešli u vodstvo (7-32). Drugi dio se igrao koš za koš i na kraju puno iskusniji igrači Kvarnera dolaze do pobjede u zadnjim minutama 4. četvrtine rezultatom 94-102. Najbolji pojedinci u redovima Marsonije bili su Basset Kemon Lewis s 27 i Vlado Zadro  s 21 postignutim poenom. Istaknimo i Mateja Češkića sa 19 koševa koji iz utakmice u utakmicu podiže formu.