Pobjeda Brođana u JKL

KK MARSONIA  93  –  KK MEĐIMURJE 64

IMG_20220305_161805

Konačno su igrači i gledatelji dočekali pobjedu KK Marsonie u Slavonskom Brodu. Ovaj puta kadeti su se uspjeli nametnuti kao blagi favoriti iako prva četvrtina koja je završila rezultatom 19-16 nije odavala takav dojam. U drugoj četvrtini nervoza sa početka pomalo nestaje i Marsonia polako preuzima inicijativu i povećava rezultatsku prednost. Rezultat poluvremena 45-36.
Početak treće četvrtine pripada domaćinu koji sa nekoliko trica i povezanih akcija povećavaju prednost sve više i četvrtinu završavaju rezultatom 30-18 . U zadnjoj četvrtini u šestoj minuti trener Marsonie uvodi rezervne igrače koji odlično reagiraju i mirno dovode utakmicu do konačnog rezultata 93-64.
   Kod gostiju istakao se Nikola Hren sa 17 poena  a kod domaćina Sven Pavić sa 24 poena 9 skokova i 5 asistencija, Fran Carević 20 poena 10 skokova i 5 asistencija.
IMG-56ca377975d0e9b2f4a4aed7410e4bbb-V